Kütused

Biokütused

Eestis hakkab alates 01.05.2018 kehtima biokütuse kohustus, mille eesmärgiks on muuta transpordisektor ja transpordis kasutatavad kütused keskkonnahoidlikumaks. Antud kohustus tuleneb Euroopa Liidu (EL) direktiivist ning Eesti on viimane Euroopa riik, kus biokütusekohustust ei ole seni veel rakendatud. Paljud eestimaalased, kes on oma sõiduautoga sõitnud naaberriikides ning tankinud seal kas mootoribensiini 95 või diislikütust, on biokütuseid tegelikult juba tarbinud.

LPG autogaas

LPG autogaas on keskkonnasäästlik ning soodne autokütus, millega võidaksid sõidetud kilomeetritelt kuni 45%! Vaata lähemalt: http://www.alexelaoil.ee/lpg/

AdBlue

AdBlue näol on tegemist veokitele mõeldud järelpõlemiskatalüsaatoriga, mis on ohutu, lõhnavaba ja stabiilne värvitu vedelik. AdBlue kvaliteet on tagatud, vastates standarile DIN 70070.

Eriotstarbeline diislikütus

Erimärgistatud diislikütuse kasutamine on reguleeritud "Vedelkütuse erimärgistamise seadusega", kuna toode on maksustatud diislikütusest madalama kütuseaktsiisiga.

CNG autogaas

CNG on kõige soodsam autokütus, tagades kuni 60% säästu võrreldes bensiinimudeliga. Alexela esimene CNG tankla asub Võru linnas ning teisena oleme tankimisvõimaluse rajanud Jüri tanklasse.
2018a. plaanides on avada CNG tanklad Tallinnas Peterburi mnt, Sikupillis, Laagris ning ka pealinnast väljaspool. 

Hulgimüük

Kui soovid osta suuremas koguses kütust või kütuse seiresüsteemi, teeme hea meelega sobiva hinnapakkumise.