Kütused

LPG autogaas

LPG autogaas on keskkonnasäästlik ning soodne autokütus, millega võidaksid sõidetud kilomeetritelt kuni 45%! Vaata lähemalt: http://www.alexelaoil.ee/lpg/

CleanSystem3 - 95, 98, D

Väävlivaba bensiin 95, 98 ja diisel CleanSystem3 hoiavad mootori tööomadusi optimaalsena - väheneb kütusekulu ja suureneb võimsus. Auto sõidab sama kütusehulgaga rohkem kilomeetreid ning tal on parem kiirendus. Väävlivaba CleanSystem3 puhastab suurepäraselt sõidukite sisselaskeklappe, karburaatoreid ja pihusteid ning aitab säilitada heitgaaside madalamat taset. Nimetatud lisandiga kütustele täiendvaid lisandeid ei soovitata, see võib osutuda mootorile kahjulikuks.

Nitro3000 - 95

Tankides bensiini 95 Nitro3000, muutub auto erksamaks, kulutades samas vähem mootorit, saastades vähem ja olles ökonoomsem. NITRO3000 mõju avaldub nii uutel kui vanematel autodel, nii säästlikult sõites kui ka siis, kui Sul on kiire. Mõju on tagatud esimesest bensiinitilgast alates. Esimese 2-3 tankimise järel efekt koguni suureneb, sest mainitud aine levib määrdeõli abil mootori kõikidesse osadesse.

AdBlue

AdBlue näol on tegemist veokitele mõeldud järelpõlemiskatalüsaatoriga, mis on ohutu, lõhnavaba ja stabiilne värvitu vedelik. AdBlue kvaliteet on tagatud, vastates standarile DIN 70070.

Eriotstarbeline diislikütus

Erimärgistatud diislikütuse kasutamine on reguleeritud "Vedelkütuse erimärgistamise seadusega", kuna toode on maksustatud diislikütusest madalama kütuseaktsiisiga.

CNG autogaas

CNG on kõige soodsam autokütus, tagades kuni 60% säästu võrreldes bensiinimudeliga. Alexela esimene CNG tankla asub Võru linnas ning teisena oleme tankimisvõimaluse rajanud Jüri tanklasse.
2018a. plaanides on avada CNG tanklad Tallinnas Peterburi mnt, Sikupillis, Laagris ning ka pealinnast väljaspool.