PAUS

PAUS. Võta aeg maha ja naudi hetke!

Meil on hea meel tutvustada Alexela uut tanklapoe kontseptsiooni PAUS.

Leia lähim PAUS

Söögi- ja kohvipaus

PAUS pakub sulle kõike, mida vajad kiireks kosutuseks. Saadaval on soojad küpsetised, hõrgutavad grillvõileivad, värskelt jahvatatud ubadest kohv, jahutavad joogid ja palju muud.

Maiasmokkadele pakume sooje saiu ja suussulavaid kooke. Kui soovid hoopis väikest soolast ampsu, siis sedagi on meil pakkuda.

Kiireima ja tõhusaima energialaengu saamiseks vali oma lemmik meie kihiliste võileibade, pikukeste ning salatite hulgast.

Tule ja vali oma maitsele vastav soe eine meie hot dogide, hamburgerite ning grillvõileibade hulgast. Toekama kõhutäie jaoks proovi hõrgutavate kastmetega värsket pastat või kosutavat suppi. Jälgime hoolega toidu tooraine kvaliteeti, sest meile on oluline, et maitsev kõhutäis oleks ka tervislik. Järjest enam pöörame tähelepanu menüü mitmekesistamisele.

Tervisetooted

Suvisel ajal on teekonnal tihti vaja ka korraks terviseturgutust. Nüüd leiab Alexela PAUS-i tanklapoodidest ka laia valikuga terviseriiuli.

Esmatarbekaubad

PAUS on ka sinu lähipood kiireteks ostudeks, olgu selleks pakk piima ja võileivamaterjal hommikusöögiks või hooldusvahend neljarattalisele sõbrale. Kui unustasid maale sõites hambaharja koju, siis ka sellele leiad PAUS-ist asenduse.